Avis Filo lider başladı

 

Otokoç Otomotiv çatısı altında 42 yıldır hizmet veren Avis Filo, müşteri deneyimi ve hizmet mükemmeliyetine yönelik adımlarıyla pazardaki liderliğini pekiştirirken, operasyonel araç kiralama sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Avis Filo, bugün itibariyle aktif büyüklüğü, araç parkı ve yeni araç yatırımı ile ülke ekonomisinin önemli aktörlerinden biri olarak faaliyetlerine devam ediyor. 100 adetlik bir araç parkıyla başlayan Avis Filo, bugün 35 bin araçlık filosuyla sektörünün en büyük operasyonel araç kiralama markası konumunda.

Sektörde ve müşteride oluşan talepleri karşılama noktasında her zaman yetkin olan Avis Filo, geçen yıl yaklaşık 800 ticari araç kiralama gerçekleştirdi. Operasyonlarında sağladığı mükemmellik anlayışı, araç parkına sunduğu düzenli bakım ve pek çok noktada geniş hizmet yelpazesiyle çözüm sağlayan Avis Filo müşteri memnuniyetinde iddialı.

2021’e yönelik B2B Excellence Awards kapsamında “B2B Memnuniyette Mükemmellik Kategorisi”nde öne çıkan Avis Filo, “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortaklarını” belirlemeye yönelik olarak 2 bin 927 işletmeyle görüşülerek 19 farklı kategoride gerçekleştirilen değerlendirmede, bu yıl aynı zamanda “Büyük Ödül” ün de sahibi oldu. Avis Filo, 2020 yılında da B2B Excellence Awards kapsamında “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı” ödülünü kazanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x