Selçuk Bayraktar ‘Politikaya Girecek misiniz?’ Sorusuna Yeşil Işık Yakarak Yanıt Verdi

Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Ankara’da düzenlenen TEKNOFEST’te önemli açıklamalarda bulundu. Bayraktar, ‘Politikaya girecek misiniz?’ sorusuna yeşil ışık yakarak yanıt verdi.

Kaynak: https://www.patronlardunyasi.com/habe…

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST Ankara’da düzenlendi. T3 Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafında organize edilen festival kısa sürede gündemde yer aldı.

Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, 30 Ağustos’ta başkentte başlayan festivalde pek çok açıklamada bulundu.

İlk milli insansız savaş uçağı prototipi Bayraktar Kızılelma’nın mimarı olan Selçuk Bayraktar teknoloji meraklıları ile buluştu.

Bayraktar, Patronlar Dünyası’ndan Toygun Atilla’nın sorularını özel olarak yanıtladı. Bayraktar’a “Politikaya girecek misiniz?” sorusu yöneltildi.

Önceki yıllarda da siyasete girip girmeyeceği tartışılan Selçuk Bayraktar, “Milli teknoloji hamlesi idealini gerçekleştirme yolunda sonuna kadar mücadele edeceğiz. Ne gerekiyorsa, mücadele neyi gerektiriyorsa onu yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı olan Bayraktar, ”Yani mücadele politikayı, siyaseti gerektiriyorsa burada biz korkup da geri dönecek değiliz ki” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x