Zeynep Beşerler’in avukatından “boşanma” açıklaması

Zeynep Beşerler ve iş insanı Emir İçgören’in evliliklerini bitirme kararı aldığı iddia edildi. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan ünlü çiftin bir süredir problemlerinin olduğu ve sonunda boşanmaya karar verdikleri öne sürüldü.

Boşanma kararının ardından Emir İçgören’in Beşerler’le yaşadığı evi terk ettiği ve Etiler’de kendisine yeni bir daire tuttuğu da iddialar arasında yer aldı.

Ayrılık haberlerinin basında yer almasının ardından Zeynep Beşerler’in menajeri Elif Akça açıklama yaptı. Haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Akça, çiftin evliliğinde sorun olmadığını söyledi.

Beşerler ve İçgören’in olası İstanbul depreminden korktukları için oturdukları evi değiştirmek istedikleri ve bu nedenle ünlü işadamının sağlam zemin bölgelerinde daha az katlı bir binada ev arayışı içinde olduğu öğrenildi.

Hürriyet’in haberine göre, Zeynep Beşerler’in yeni tiyatro oyununun provaları nedeniyle Emir İçgören’in emlakçıları zaman zaman tek başına gezdiği ve bu durumun dedikodulara neden olabileceği açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir